fariibaB fariibaB .

fariibaB

جنبه های مثبت کرونا

1 – به شما در ایجاد روابط واقعی کمک می کند
همه ما به قدری سرگرم زندگی هستیم که بسیاری از ما آن لحظات واقعی را که با عزیزان خود داریم از دست داده ‌ایم. این می تواند به دلیل پر مشغله بودن، تلاش برای رسیدن به قرارهای ملاقات و یا عجله کردن برای رسیدن به جلسات فوری کاری باشد.

البته، شاید تو به اندازه کافی خوش‌ شانس بودی که هر روز به تعطیلات خانوادگی می ‌رفتی. اما ببینم حتی اون موقع، از اون پرونده‌ هایی که در محل کار منتظرت بودن؛ وحشت نداشتی؟


اکنون این وضعیت کرونا به طور مثبتی بر نحوه عملکرد شما و حفظ روابطتان تاثیر گذاشته ‌است. باید وقت خود را با خانواده خود صرف کنید و بهتر کار کنید. این امر به شما کمک می ‌کند آینده بهتری برای کار و خانواده خود بسازید.

با کند شدن زندگی، راه هایی برای برقراری ارتباط با مردم پیدا کردیم. وقتی که شرایط این گونه است، دوباره با عزیزانتان ارتباط برقرار کنید و به گذشته بازگردید.

2 – تغییر سبک زندگی در تمرین بهداشت بهتر
بهداشتی بودن دیگر فقط یک عادت خوب نیست بلکه همان مهارتی است که برای بقا به آن نیاز دارید.

زمانه تغییر کرده ‌است و مردم اکنون آگاه شده اند که چقدر مهم است که خود را تمیز نگه دارند. انسان ها به عنوان حیوانات اجتماعی توانایی مدیریت و برقراری ارتباط با سایر موجودات و انسان ها را دارند. و این چیزی است که ما نمی‌توانیم تغییرش دهیم. اما این شرایط پیش آمده ما را آگاه کرده ‌است که چگونه این کار را به صورت بهداشتی انجام دهیم.

از دست دادن تا سلام کردن، همه ما سبک زندگیمان را به خوبی تغییر داده ایم. ما باید به یاد داشته باشیم در هنگام سرفه، جلوی دهانمان را بپوشانیم، بعد از دست زدن به هر چیزی، دستان خود را ضد عفونی کنیم، زیرا می دانیم اگر این کار را انجام ندهیم چه اتفاقی می افتد.

3 – نوآوری هایی برای کمک و ارتباط با یک دیگر
در این دوران قرنطینه، ما از ایده ها، روش ها، راهنمایی ها و ترفندهایی برای باز کردن قفل ها و کمک به جوامع استقبال می کنیم. شرکت هایی در سرتاسر جهان شروع به فکر کردن در مورد ارائه محصولات و خدمات خود می کنند که شما را قادر می سازد با دوستان و هم تیمی های خود ارتباط برقرار کنید. یافتن راه های خلاقانه برای این که اجازه ندهند دوران خسته کننده ای را در چهار دیواری که هستید بگذرانید، جدیدترین روندی است که وجود دارد!

این کار یک روش جدید فکری را برای ما درست کرده است. سازمان ها نمی توانند به طور کلی عملکرد خود را متوقف کنند و هرکدام ایده های نهایی دارند تا مشتریان و کارمندانشان را به خود جلب و حفظ کنند.

این کار ممکن است به پیشرفت ها و نوآوری هایی نیز منجر شود. می بینید، نوآوری به هیچ وجه اتفاق نمی افتد مگر وقتی محیط خواستار آن باشد! پس بیایید منتظر جالب ترین ایده هایی باشیم که می توانند جهان را به شکل طوفانی مسحور خود کنند.

4 – سهام Blue-chip به محلی امن برای سرمایه گذاری تبدیل می شود
سرمایه گذاری در سهام Blue-chip به دلیل داشتن شهرت زیاد برای آغاز کار اندکی کسالت آور بوده و بعضا کمی قدیمی به نظر رسد. اما تصادفی نیست که آن ها در میان سرمایه گذاران ثروتمند و تقریبا در هر موسسه مالی قوی، بسیار محبوب هستند.

روند فعلی نشان می دهد که سهام Blue-chip برای صاحبان مشاغلی که به اندازه کافی محتاط هستند مناسب است. اقتصاددانان پیش بینی می کنند که شما فقط می توانید در طی دو سال پول خود را دو برابر کنید. دلیل اینکه سهام Blue-chip نسبتا بی خطر تلقی می شوند این است که سود سهام کم تر در بازارهای مالی دچار سقوط می شود.

 


برای مطالعه ادامه مطلب کلیک کنید....


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۵۱:۴۵ توسط:فریبا موضوع: نظرات (0)