fariibaB fariibaB .

fariibaB

خراطین و روغن خراطین چیست؟

روغن خراطین از روغن کرم ایزنفتیدا گرفته میشود. در واقع کرم ایزینفتیدا یکی از انواع کرم‌هایی است که در هند یافت می‌شود. این کرم در بدن خود دارای موادی است که به الانتئین معروف است و این مواد می‌تواند باعث افزایش سایز و افزایش حجم اعضای بدن انسان شود. کرم ایزنفتیدا بر روی بدنه کرم سرشار از سلول های ایبونوساتازین میباشد.

این سلول ها در زمان روغن گیری بصورت پوره های بسیار ریز میشوند و بسیار طبع گرمی دارند. روغن خراطین اصل در واقع باید حاوی ۹۶% روغن کرم ایزینفتیدا که این روغن حاوی ۹۶% الانتئین و الباقی مواد کلاژن ساز و پروتئین است باشد. عموما در روغن های خراطین از روغن زالو نیز به دلیل دارا بودن مواد کلاژن ساز نیز استفاده میشود.

هزاران عکس از خراطین را از اینجا مشاهده کنید
کرم ایزینیا فتیدا چیست؟
ایزینیا فتیدا که در اصطلاح کرم قرمز یا خزنده قرمز نامیده می‌شود. از روغن این کرم در صنایع آرایشی به عنوان حجم دهنده و جوان کننده استفاده می شود. کرم های زنده به رنگ ارغوانی یا قهوهای یا حتی تیره‌تر دیده می‌شوند. این کرمها در قسمت پشت خود نواری رنگی دارند و معمولاً در هر قطعه از بدن آنها، دو نوار دیده می‌شود.


رنگ بدن کرمها در قسمت شکم، کدرتر است. به هنگام بلوغ، طول کلیتلوم در کرمها به هفت الی نه قطعه می‌رسد که بین قطعات ۲۴، ۲۵ یا ۲۶ تا ۳۶ می‌باشد. این کرمها بسیار پرطاقت بوده و قادر به تحمل طیف وسیعی از نوسانات دما و رطوبت می‌باشند.

تاریخچه روغن خراطین
این روغن در طب قدیم ایران به روغن خراطین معروف بوده که از آن برای حجیم کردن آلت , سینه , گونه و هر قسمت از بدن استفاده می شده است. اولین تحقیقات درباره روغن خراطین در سال ۱۹۸۵ میلادی توسط شرکت داو انجام گرفت و در سال ۱۹۸۷ برای اولین بار این محصول به اسم کرم A SKIN در جهان شهرت یافت. از آن پس شرکتهای بزرگ از روغن کرم به دلیل داشتن امگا۳,امگا۶ , امگا۹ و پروتئین فراوان در کرم های نرم کننده, جوان کننده پوست و حجیم کننده استفاده میکنند.

طرز تهیه روغن خراطین
معمولا کرم ایزینیفتیدا را بصورت مرده و تازه درون گالنی میریزند.
میتوان به آن کرم زالو نیز اضافه نمود .
سپس یک روغن پایه ( مانند جوجوبا ) به ترکیب ۱ به ۱۵۰ به آن اضافه مینماییم .
در مکانی روبه روی افتاب قرار داده و هر روز هم میزنیم .
خواص کلی روغن خراطین
۱-حجم دهنده ی فوق العاده موثر برای آلت تناسلی اقایان

۲- افزایش دهنده ی طول و قطر اندام بدن به مرور زمان

۳-بزرگ کننده فوق العاده موثر سینه و باسن خانم ها

۴-سفت کننده و فرم دهنده ی سینه و باسن خانم ها

۵-از بین برنده چین و چروک صورت

 


برای مطالعه ادامه مطلب کلیک کنید....


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۵۱:۴۳ توسط:فریبا موضوع: نظرات (0)