fariibaB fariibaB .

fariibaB

اندازه و حالت شکم بارداری

حالت باردای شما یکی از چیزهایی ست که اطلاعات زیادی درمورد بارداریتان میگوید. در هر بازدید قبل از زایمان پزشک یا ماما شکم را اندازه میگیرد تا از رشد آن اطمینان حاصل کند. شکم هر هفته در طول بارداری رشد میکند و برحسب سانتیمتر بعد از 20 هفتگی اندازه گیری میشود. پس اگر شما در هفته ی 22 وم بارداری هستید، انتظار میرود که این اندازه 20 تا 24 سانتیمتر باشد.

گاهی اوقات خانم ها با شکم روبه بالا پسر و با شکم رو به پایین دختر دارند. این حتی ممکن است از یک بارداری به بارداری دیگر تغییر کند. برخی خانم ها در طول بارداریهایشان شکمشان بالاتر یا پایینتر میشود. پس این به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. اندازه و شکل شکمتان بطور کلی به چگونگی بدنتان، چگونگی رشد رحم و اینکه چگونه هرروز کودکتان خود را در رحم قرار میدهد بستگی دارد.

از دست ندهید: 14 تا از فواید و مضرات کیوی طبق تحقیقات 2019 که شما را متعجب میکنند!

اگر پزشک یا مامایتان در مورد موقعیت کودک و اندازه و شکل شکم شما نگران است، درمورد آن صحبت کرده و تمام جوانب را درنظر بگیرید. گاهی اوقات یک صحبت کوچک میتواند احساس خوبی به شما بدهد. اگر نگرانی دیگری وجود دارد با یک سونوگرافی میتوانید به ترس هایتان پایان دهید.

حاملگی با فرزند پسر درمقابل حاملگی با فرزند دختر


شما ممکن است نظرهای مختلفی درمورد جنسیت فرزندتان از دوستان و آشنایان درمورد شکل شکم و موقعیت آن (بالا یا پایین بودن) شنیده باشید. بسیاری از فرهنگها و سنتهای مختلف وجود دارد که جنسیت نوزاد را به این طریق حدس میزنند و ممکن است با یکدیگر اختلاف نظر داشته باشند. حدس زدن جنس نوزاد بسیار پیچیده تر از آن است و باید از متودهایی مانند اسکن اولتراسوند و سایر روشهایی که پیش بینی صحیحی از جنسیت نوزاد شما ارایه میدهد استفاده شود.

 


ممکن است شما فعلا نخواهید که جنسیت کودکتان را بدانید یا اینکه بخواهید این یک راز بماند و از خانواده و دوستان آن را مخفی کنید. بااینکار میتوانید نظریه ی کسانیکه از روی شکم جنسیت نوزاد را حدس میزنند بشنوید، البته در این مواقع هم کسانی هستند که پس از مشخص شدن جنسیت کودک میگویند من هم همین را گفته بودم!

 


برای مطالعه ادامه مطلب کلیک کنید....


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۰۸:۳۸ توسط:فریبا موضوع: نظرات (0)